Каталог товарів

Доставка

Доставка по Києву відбувається у робочі дні з 9-00 до 20-00. Вартість доставки по Києву визначається індивідуально при оформленні замовлення. При замовленні товару на суму понад 15,000 грн. доставка безкоштовна. Терміни доставки по Києву: до 48 годин, обговорюється з менеджером при замовленні. У разі відмови від товару після доставки оплачується лише вартість доставки.

Важливо знати:

За потреби підйому замовлення на поверх, обумовлюється індивідуально при замовленні доставки з менеджером, тариф у цьому випадку розраховується індивідуально, залежно від ваги замовлення; Кур'єр, який здійснює доставку замовлення, не має необхідної кваліфікації та не може дати консультацію клієнту щодо товару; Кур'єр не здійснює підключення замовленого товару

Доставка по Україні

Для зручності наших клієнтів ми робимо доставку до будь-якого населеного пункту України. Доставка по Україні здійснюється, будь-яка з нижче представлених кур'єрських служб:

Нова Пошта

Також по Україні можлива адресна доставка, під двері клієнту (деталі та вартість, обмовлятися при замовленні товару з менеджером)

Оплата при доставці по Україні

Оплата на банківську картку Приват-Банку (оплату можна зробити в будь-якому терміналі або відділенні Приват-Банку без комісії) Оплата на розрахунковий рахунок нашої компанії.

Важливо знати!

Чому за дорогий товар ми беремо передоплату: Ми не раз стикалися з клієнтами, які замовляючи дороге обладнання, через незрозумілі причини відмовлялися його отримувати, ми впевнені в тому, що, роблячи передоплату, для клієнта є дійсно важливо отримати замовлений товар.

У чому вигода оплати товару за передоплатою:

Зазвичай при отриманні товару в представництві компанії перевізника клієнт, оформляючи післяплату, додатково платити 2-3% комісії від суми + 15 грн. за конверт передачі грошей.