Каталог товарів

Новинка! Генератори Matari MP-Серії: MP7900 (5.5 кВт) та MP8900 (6.5 кВт)

Категорії

Професійна серія бензинових генераторів відкритого виконання із захистом корпусу Matari MP7900 (5.5 кВт) та MP8900E (6.5 кВт) є якісними та надійними автономними джерелами живлення, які здатні забезпечити електроенергією будинку, дачі, будівництва та інші об'єкти.

Сучасний зовнішній вигляд бензинових генераторів Matari гідно оцінили не лише фахівці, а й найвибагливіші покупці. Поєднання вдалого дизайну з високою якістю складання дозволяють говорити про те, що такої пропозиції на ринку України ще не було. Розглянемо докладніше особливості, основні характеристики та переваги сучасних генераторів Matari MP-SERIES.

Потужність генераторів Matari MP7900 і MP8900E складає 5.5 кВт та 6.5 кВт відповідно, що більш ніж достатньо для безперебійного забезпечення електроенергією всього основного обладнання в будинку, а також електроінструментів у процесі будівництва. Генератори Matari MP-Серії однофазні (напруга 220 В, частота 50 Гц).

Генератори даної серії оснащені якісними чотиритактними одноциліндровими двигунами Matari, які відрізняються високою надійністю роботи та практичністю в процесі експлуатації. Серед технічних характеристик установок слід зазначити: частота обертання двигуна становить 3000 об/хв, повітряне охолодження, наявність великого паливного бака об'ємом 25 літрів зі спеціальним датчиком рівня палива, який завжди дозволяє досить точно оцінити час роботи установки, що залишився. Витрата палива економічна. Для безперебійної роботи установки рекомендується використовувати бензин марки A95. Запуск генератора враховує будь-які особливості експлуатації та може здійснюватися двома способами – електростартом або за допомогою ручного старту. Тиху роботу електростанцій Matari MP-SERIES забезпечують глушники із додатковим захистом.

Генератори укомплектовані автоматичним вольт-регулятором, посиленим альтернатором (генератор змінного струму) та літій-іонним АКБ. Також на електростанціях Matari MP-SERIES встановлено одну силову розетку на 32А (220 В) та дві стандартні розетки на 16 А (220 В). Використання силової розетки дає можливість зняти всю потужність генератора, це дозволяє підключати до неї обладнання з максимальною потужністю 5,5 кВт (для моделі Matari MP7900) та 6.5 кВт (для моделі Matari MP8900E).

Додатково в комплекті передбачений шнур для підзарядки АКБ та комплект вилок. Крім того, в бензинових генераторах передбачено гідрозахист силового автомата, а також загальний захист корпусу по периметру від механічних пошкоджень.

Генератори Matari MP-Серії мобільні та зручні у транспортуванні – установки оснащені П-подібною ручкою зі зручним для рук покриттям та посиленими колесами на підшипниках. Ви завжди можете покластися на якісний, доступний і досить економний агрегат, який створений для того, щоб зробити Ваше життя комфортнішим.

Генератори Matari MP-SERIES мають такі переваги як висока надійність, тиха робота, мобільність, мала витрата палива, висока якість і доступна ціна. Завдяки названим перевагам професійна серія бензинових генераторів Matari значно перевершує будь-які сучасні аналоги на ринку України.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*