Каталог товарів

Бензинові генератори Honda: широкий модельний ряд на всі випадки життя

Категорії

Повернутись у первісний світ і залишитися без електрики – це не про вас, якщо ви озброєні якісним генератором від надійного виробника Honda. Продукція цього бренду беззмінно займає лідируючі позиції з продажу генераторів для приватних та комерційних потреб.

Серед численних переваг бензинових генераторів Honda на окрему увагу заслуговують наступні їх характеристики:

  • економічність. Витрата палива при роботі дозволяє заощаджувати ваші кошти та видавати необхідну потужність під час роботи;
  • точність. Якщо в характеристиках заявлено потужність 8 кВт, значить, ваш апарат працюватиме на повну силу та видаватиме її;
  • малошумність. Низька кількість шуму дозволяє встановлювати такий генератор в будь-якому зручному для вас місці. Крім того, ви зможете заощадити суттєву суму грошей на звукоізоляцію приміщення, призначеного для бензинового генератора.
  • екологічність. Такий пристрій є абсолютно безпечним у роботі. Ні ви, ні ваші діти не будуть наражатися на шкідливе випромінювання або вдихати небезпечні пари. У виробництві генератора застосовуються лише якісні та сучасні матеріали, які пройшли низку перевірок та заробили сертифікати якості міжнародного зразка.

Якими серіями представлено бренд Honda в Україні?

Компанія Honda випустила на світовий ринок шість серій бензинових генераторів. Їхні назви EU, EC, EM, EP, EG та ET. Кожна модель у новій серії відрізняється технічними характеристиками та експлуатаційними можливостями. Крім того, ціна на такий пристрій залежить саме від його можливостей. Щоб ви могли вибрати найоптимальніший агрегат, розглянемо кожну серію окремо.

Генератори серії EU

Модельний ряд є мініелектростанцією для автономного забезпечення будинків і малих комерційних установ постійною електрикою. Їхня головна перевага - додаткова економія 50% маси і 20% обсягу за рахунок компактних розмірів.

Серед основних переваг такого обладнання – шумоізоляційний кожух, електростартер (залежно від моделі), невелика вага (від 13 кг). Зверніть увагу: ці генератори відповідають каліфорнійському стандарту виділення вихлопних газів (CARB), що підтверджує їх екологічність і безпеку.

Серії EU притаманні дві абсолютно інноваційні технології, розроблені Honda – циклоконверторна та інверторна. Вони допомагають пристрою працювати з будь-якою, навіть найчутливішою технікою, і не турбуватися за її збереження. Для кого підійдуть такі бензинові генератори: для людей, які люблять активний спосіб життя – виїжджають на пікніки, рибалки та шашлики за місто.

Генератори серії EM

Вам підійде такий апарат, якщо ви постійно стикаєтеся з великим ваганням навантаження. Вона врівноважується за рахунок двох важливих функцій: циклоконвертора та регулятора напруги. Тут є автоматичний регулятор напруги, завдяки якому відбувається регулювання вхідного струму. Їх особливість у тому, що бензинові генератори серії EM виявили високу продуктивність та тривалість експлуатації, вони справляються з великими обсягами робіт. Зверніть увагу на двигун з широкими робочими можливостями та хороші моторесурси. Весь модельний ряд оснащений автоматичними стартерами.

Генератори серії EC

Ці бензинові генератори можуть підлаштовуватися під різні кліматичні умови. Занадто висока вологість чи неймовірно низька температура – для бензинового генератора Honda серії EC це не становить проблем.

Ще ці автономні електростанції чудово справляються з гасінням вібрації, що допомагає розміщувати прилад. Ставте його там, де вам зручно та не думайте про негативні наслідки вібрації та шумів.

Генератори серії EP

В цілому. ці моделі не мають особливих відмінностей від вищезгаданих. Вони теж мають хороший моторесурс, відмінно працюють з високими навантаженнями і справляються на відмінно. Бензинові генератори Hodna EP мають великий паливний бак, що дозволяє працювати автономно на одній заправці від 5 до 13 годин. Залежно від моделі, стартер може бути ручним або автоматичним. Стане в нагоді тим, кому особливо важлива тривала автономна робота.

Генератори серії ET

Тут ви знайдете лише одну модель бензинових генераторів – Honda ET 12000 RG. Її особливість - неймовірно висока потужність (1 кВт) та наявність двох виходів (однофазний та трифазний). Є великий бак, але й вага такої моделі теж не маленька – 150 кг. Генератор може використовуватись і в приватному секторі, і на виробництві. Але найчастіше його купують саме комерційні підприємства.

Надійні генератори Honda в інтернет-магазині А-Трейд

У нас ви знайдете широкий асортимент моделей зі всіх перерахованих модельних рядів.
Разом ми зможемо знайти оптимальне рішення для будь-яких потреб. З ручним або автоматичним запуском, мінімальною чи максимально допустимою потужністю – у нас колекція товарів з фото для будь-яких цілей.

До речі, якщо ви новачок в електротехнічному устаткуванні, наші фахівці безкоштовно вас проконсультують і допоможуть визначитися з бензиновим генератором та заощадити сімейний бюджет. Відповімо на всі ваші запитання поштою або телефоном. Звертайтесь до нас будь-яким із запропонованих способів та насолоджуєтеся вигідною покупкою.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*