Каталог товарів

Чим порадувала Honda: найкращі моделі інверторних генераторів

Категорії

Автолюбителі знають концерн Honda виключно як новатора та чудового бренду в машинобудуванні. Автомобілі та інші транспортні засоби компанії користуються величезною популярністю і у себе на батьківщині, в Японії, а далеко за її межами. Скільки ви бачили на наших вулицях автомобілів із хитромудрим значком на кузові? Їхні сотні тисяч. Українським споживачам Honda знайома як надійний виробник техніки, зокрема електротехніки.

Серед досягнень бренду – якісний модельний ряд інверторних генераторів . Які їх особливості та яка модель варта вашої уваги? По суті, жодних шлюбів чи технічних несправностей у процесі тестування електротехнічних пристроїв цієї торгової марки не було виявлено. Крім того, вся продукція Honda проходить ретельне тестування на міцність та зносостійкість, отримує сертифікати якості міжнародного зразка і лише тоді йде на конвеєр. Тому ви зможете сміливо вибирати собі відповідний варіант серед модельного ряду інверторних генераторів.

У чому особливість цих пристроїв?

Вся справа у технології виробництва. Ці генератори розроблялися на основі інверторної технології з регулятором широтно-імпульсної модуляції з максимально підвищеними вихідними значеннями. Завдяки автоматичній системі управління та технології згладжування пульсації відбувається стабілізація вхідного струму. Уся стабільність апарата підтримується синхронним регулятором. Це означає, що пристрій украй стійкий до зовнішніх перешкод.

Ще розробникам Honda вдалося привести до мінімального значення зовнішні габарити пристрою. Довжина, ширина, глибина і вага генератора прагнуть мінімальних, тому ці агрегати можна називати мініелектростанціями. В результаті інверторний генератор стає дедалі легшим, а його технічні характеристики продовжують удосконалюватися. Розглянемо модельний ряд Honda

Інверторні генератори Honda представлені в лінійці EU. У нас ви знайдете такі моделі пристроїв:

 1. EU 10i T1
 2. EU 20i T1
 3. EU 30IS
 4. EU 65IS

Кожна з цих моделей оснащена шумоізоляційним кожухом, який повністю поглинає шум і робить перебування біля генератора абсолютно легким та безпечним. Моделі оснащені як ручним стартером, так і автоматичним (опціонально). Такі пристрої хороші для пікніків з друзями, рибалок та просто міні-шашликів за містом.

Інверторний генератор Honda можна застосовувати:

 • на будівництві. За рахунок компактних розмірів його легко можна перенести з одного
  об'єкта на інший;
 • в гаражі. Підключіть до пристрою свої прилади та займайтеся ремонтом автомобіля, незважаючи на зовнішні умови;
 • для активного відпочинку Зібралися із друзями на рибалку? Прихопіть інверторний генератор і не турбуйтеся залишитися за бортом цивілізації.

Характерні особливості генераторів

Насамперед, розробники прагнули максимально продовжити автономну роботу апарату. Зараз ви можете працювати більше 20 годин безперервно без дозаправки. Це стало можливо після того, як моделі були оснащені великим баком для палива (13 л). Згідно з експериментами, при мінімальній витраті 0,65 л/год автономній роботі інверторного генератора Hodna можуть позаздрити навіть найдорожчі моделі. Далі експерти вирішили мінімізувати рівень шуму під час роботи. Їм вдалося досягти вражаючої позначки 51 дЦ. Такий ступінь шумовиробництва дозволяє людині перебувати в абсолютному комфорті всього за крок від пристрою.

Для тих, хто дуже хоче заощадити, це - найкращий варіант. Як тільки апарат досягає максимального завантаження, він автоматично перемикається в економний режим.

Усі моделі обладнані додатковими системами захисту. Серед них:

 • повітряне охолодження двигуна;
 • захист від дощу та потрапляння всередину великих предметів;
 • датчик рівня масла для попередження перегріву двигуна; автовимикач при різких перевантаженнях;
 • сучасна система спалювання палива для мінімізації шкідливих випарів та розповсюдження продуктів горіння;
 • стабілізатори для захисту від короткого замикання та стрибків мережі.

Де замовити інвернерний генератор Honda за найвигіднішою ціною?

У магазині А-Трейд, який спеціалізується на продажі брендового електротехнічного обладнання, ви знайдете десятки таких моделей пристроїв. В нас в асортименті генератори Honda номінальною потужністю від 0,9 до 6,5 кВт. Не знаєте яка модель вам потрібна? Замовте зворотний дзвінок або зверніться до менеджера консультації через сайт. Ми вислухаємо ваші побажання, поставимо уточнюючі питання та підберемо хорошу модель сучасного генератора, який ідеально впишеться у ваші потрібні.

Цікаво? Тоді звертайтесь до нас прямо зараз. І повірте, від нас ви підете з задоволеним обличчям!

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*