Каталог товарів

Критерії вибору дренажного насосу

Категорії

Устаткування для відкачування стічних чи грунтових вод неможливо замінити підручними засобами. Особливо це стосується власників басейнів, фонтанів, атракціонів або тих домовласників, які потребують відведення стічних вод.

Таким чином, усім, хто зібрався купити дренажний насос , необхідно проаналізувати вхідні дані, звузити перелік моделей максимум до 5 позицій, ретельно вивчити їх технічні характеристики і зіставити з ними власні потреби.

Як вибрати дренажний насос: 3 основні кроки

№1. Вхідні дані або умови роботи вашого обладнання.

В технічних характеристиках вас цікавить виключно поточний ступінь та потенційний максимум забруднень, з якими боротиметься майбутній насос. Для очищення затопленого підвалу достатньо дренажного апарату із мінімальними характеристиками.

Але якщо ви знаєте, що пристрою необхідно відкачати рідину з високим вмістом піску, мулу, каміння або ракушняка - подумайте про більш серйозний апарат. Можливо, вам знадобляться додаткові функції – наприклад, фекальний агрегат із подрібнювачем.

Подібні додаткові забруднення негативно вплинуть не тільки на роботу дренажного насоса, але й на можливий термін експлуатації. Якщо ви будете використовувати його для завдань, не передбачених виробником, то практично ризикуєте привести агрегат в непридатність.

Крім того, для широкого фронту робіт (наприклад, у будівництві) необхідно купити потужний дренажний насос спеціального призначення.

№2. Базові арифметичні підрахунки

Розрахунок потужності обладнання – головне завдання покупця. Пам'ятайте, що 1 метр довжини по вертикалі дорівнює приблизно 10 метрів по горизонталі. Розглянемо цей процес з прикладу.

Нехай глибина вашої стічної ями 7 метрів. Значить, довжина шланга має бути приблизно 70 метрів + довжина, на яку прокладатиметься стічна труба. Цей додатковий коефіцієнт допоможе стабілізувати тиск. Якщо напір апарата все ще недостатній, додайте припуск, який становить 3 м. Тепер ваш дренажно-фекальний насос буде перекачувати забруднення швидко, стабільно та інтенсивно.

№3. Вибір конкретної моделі дренажного насосу

Отже, ви врахували обсяги своїх робіт, провели базові арифметичні розрахунки і тепер переходите до вибору конкретного бренду. Аналізуйте кожну модель за такими критеріями:

  • безпека та простота в експлуатації. З апаратом повинен впоратися будь-який член вашої сім'ї, а значить, пристрій повинен мати зрозумілий механізм роботи;
  • надійність та стабільність у роботі. Дренажно-фекальний насос купують із думкою "замовив і забув", адже ніхто не хоче зіткнутися з непередбаченою поломкою;
  • потужність та продуктивність пристрою. Ці параметри продемонструють фактичну користь від покупки.

Пам'ятайте, що насос – це обладнання, яке має служити на користь людини. Жодних проблем або несподіваних поломок, вам потрібна лише стабільна робота пристрою. Інтернет-магазин А-Трейд цінує ваш час, тому пропонує лише якісні моделі дренажних насосів від перевірених виробників.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*