Каталог товарів

Рекомендації щодо підбору генератора для приватного будинку

Категорії

Відсутність інтернету, телефонного (радіо) зв'язку, можливості приготувати їжу чи навіть заварити чай (в будинках без газу) – наслідки проблем із електрикою. Здебільшого, з подібними труднощами стикаються люди, які живуть у приватних будинках та віддалених від центру районах. Поломки, застаріле обладнання причин на це вистачає. Купивши генератор , ви забудете про такі дрібниці, які, до речі, обмежують ваш побут.

Як вибрати генератор для приватного будинку


Асортимент електроустаткування різноманітний. Для того, щоб вибрати генератор, людині без глибоких знань в електротехніці необхідно знати лише кілька нюансів.

Що потрібно врахувати при виборі генератора для приватного будинку:

  • мета використання (основне або додаткове джерело живлення);
  • місце розміщення (на вулиці, у дворі під навісом, у будинку);
  • мобільність генератора (стаціонарний чи пересувний);
  • система управління та контролю роботи пристрою.

Крок за кроком: параметри генератора

1. Потужність

Перед покупкою генератора необхідно провести простий математичний підрахунок електроенергії, що споживається в день. Ця інформація допоможе уникнути перевантажень пристрою або заощадити гроші.

Варто врахувати, що є два види навантаження – активне та індуктивне. Активне навантаження – це освітлення, робота електронагрівачів; індуктивна - харчування холодильника, телевізора. Пам'ятайте, що для запуску генератора (при індуктивному навантаженні) потрібно більше потужності, ніж для його активної роботи.

2.Фазі

Однофазні пристрої з напругою 220В використовують для забезпечення електрики однофазні електроприлади. Генератори з однією фазою добре підходять для приватних будинків. Але є і трифазні, в основному вони використовуються в промислових цілях, хоча зустрічаються і в побутовому застосуванні.

3.Вигляд

За типом ротора генератори бувають синхронні та асинхронні. Асинхронні моделі прості і за вартістю дешевші, але мають суттєвий недолік – не справляються з високими навантаженнями реактивного типу. Фахівці радять вибирати генератори із синхронною установкою, тому що вони успішніше справляються з миттєвими пусковими стрибками струму.

4. Рівень шумів

Будь-який пристрій створює шум, бензинові та дизельні генератори не є винятком. Працююча електростанція може видавати значний шум. В основному це стосується дизельного генератора із високою номінальною потужністю. Тому перед покупкою необхідно визначиться із місцем розміщення автономної станції. Якщо вона буде розміщена на відкритому просторі, шум розвіється. Але якщо ви помістите генератор в приміщенні, то подбайте про шумоізоляцію. Порада: для підвальних та нежитлових приміщень ізоляція не потрібна.

5. Управління

При купівлі генератора слід звернути увагу на управління та контроль. Моделі з розширеними функціями коштують дорожче, але зручніші в експлуатації.

Серед додаткових можливостей:

  • керування установкою за допомогою цифрового дисплея;
  • автоматичний моніторинг безпеки генератора;
  • автоматичне включення за заданих умов (наприклад, падіння напруги у мережі);
  • оптимізація споживання електрики;
  • дистанційне керування генератором.

Бензинові або дизельні генератори ?

Вибір між двома типами пристроїв видається складним і, можливо, не важливим. Насправді, якщо порівнювати генератори з точки зору максимальної сумарної потужності, різниця є. Наприклад, бензинові моделі для побуту переважно не перевищують 10 кВт. Генератори понад 10 кВт відносять до професійного обладнання. Діапазон дизельних ширший і вони, звичайно ж, скоріше підходять високопотужним промисловим системам.

Якщо за потужністю вам підходять обидва види генераторів, ставте пріоритет інтенсивність використання. При регулярних віялових відключеннях, коли електрика пропадає на кілька годин щодня, краще придбати бензинову установку. Якщо ж потрібна тривала експлуатація, а джерело буде основним, для таких цілей потрібна дизельна станція. Майте на увазі: бензинові генератори дешевші, але витрати на паливо та обслуговування можуть зрівняти ціни.

Де придбати генератор , який не підведе?

У вітчизняних реаліях ми часто вибираємо із двох варіантів: або миритися з регулярними неполадками в електромережі, або взяти ситуацію у свої руки. Хочете бути автономними від погодних умов, комунальних та інших проблем – замовляйте надійний генератор в інтернет-магазині А-Трейд! Ми надаємо нашим клієнтам лише сертифіковані товари.

Вся сучасна цивілізація електрикою будується. Загине енергія, згниють станції, і все.

Дмитро Глухівський «Метро 2034»

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*