Каталог товарів

Сонячні електростанції під «Зелений» тариф

Категорії

Сонячні електростанції для будинку – це сучасне інженерне обладнання, призначене для перетворення сонячної радіації у електричну енергію, що використовується житловими будинками та підприємствами. На сьогоднішній день цей метод є настільки актуальним і затребуваним, що уряд розробив спеціальну «зелену» програму із закупівлі електроенергії за завищеним тарифом у компаній та приватних домогосподарств, які надали перевагу використанню відновлювальних джерел енергії. На відміну від звичайних АЕС та ТЕС, що викидають в атмосферу вуглекислий газ та шкідливі хімічні елементи, сонячна електростанція є повністю безпечною для навколишнього середовища.

Сонячна енергія – це невичерпне джерело, використання якого дозволить відчутно заощадити на тлі тарифів, що постійно зростають. Крім того, надмірно вироблену електроенергію держава готова придбати на дуже вигідних умовах.

Сонячна електростанція під «зелений» тариф не потребує ліцензії НКРЕ чи будь-яких інших додаткових умов. Між енергопостачальником та власником СЕС підписується спеціальний договір купівлі-продажу електричної енергії та після погодження схеми генеруючої установки та облаштування вузла обліку Ваше домогосподарство приноситиме додатковий дохід. Завдяки різноманітності перетворюючого обладнання можна купити сонячну електростанцію найбільш відповідного типу. Пропоновані сьогодні на ринку СЕС можна розділити на кшталт сонячних батарей та їх ефективності. Монокристалічні та полікристалічні панелі використовуються в системах до 10 кВт, а високоефективні тонкоплівкові сонячні панелі використовуються при потужності установки понад 10 кВт.

Сонячні батареї для будинку потребують мінімального обслуговування. Завдяки їх високій якості виготовлення та відсутності швидко зношуваних рушійних елементів панелі, що розміщуються на даху або спеціальних стійках, можуть гарантувати безпроблемну службу протягом багатьох років. Екологічні установки, що надаються незалежністю від ЖКГ, з невичерпним сонячним випромінюванням є найбільш оптимальною альтернативою централізованій подачі електроенергії на сьогоднішній день.

Грандіозні речі робляться грандіозними засобами. Одна природа робить велике задарма.

(Герцен А. І.)
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*