Каталог товарів

Як правильно підібрати ДБЖ для дому?

Категорії

Користувачам, які часто стикаються з проблемами подачі електроенергії та нестабільною напругою в мережі, необхідно купити ДБЖ для дому . Щоб уникнути передчасного виходу з ладу домашнього побутового обладнання, мультимедійної апаратури, комп'ютерної техніки та різних електроприладів, які легко піддаються згубному впливу зайвої напруги в мережі, бажано використовувати джерела безперебійного живлення.

Спеціалізовані пристрої призначені вирівнювати напругу, що споживається технікою, і забезпечувати короткочасну автономну роботу у випадках з перебоєм електроживлення.

Сучасний безперебійник виявляється дуже корисним у домашніх умовах, на дачах та заміських будиночках. Як відомо, однією з головних причин поломки побутової техніки є нестабільність мережі живлення. Особливо чутливим до перепадів напруги є сучасне опалювальне обладнання. Дорогі котли з електричною автоматикою призначені для роботи зі стабільною напругою, що не завжди можливе у пострадянських реаліях та двадцятирічних лініях електропередач. Враховуючи вищесказане, безперебійник для котла не є елементом розкоші, а необхідністю для тривалої та стабільної роботи опалювального обладнання.

logicpower

Придбати ДБЖ для котла чи іншої техніки можна у нашому інтернет-магазині А-ТРЕЙД. Перед здійсненням покупки потрібно знати, що дане обладнання, що має блок живлення 12В/24В, може належати до резервного, лінійно-інтерактивного або подвійного типу перетворення.

Безперебійник резервного OFF-LINE типу забезпечує живлення від первинної мережі напруги, фільтруючи його від імпульсів та електромагнітних перешкод. При перебоях роботи мережі пристрій здійснює живлення підключеної техніки за допомогою власної схеми та акумуляторів.

Stark

Лінійно-інтерактивне обладнання відрізняється додатковим модулем стабілізації вхідного живлення, що дозволяє отримувати регульовану напругу на виході. Крім того, час перемикання на вбудоване джерело живлення в інтерактивних пристроях помітно менший.

Переважно відрізняються ДБЖ безперервної дії ON-Line . Які забезпечують якісне електроживлення з подвійним перетворенням пристрою призначені для роботи з високопродуктивною апаратурою та сучасним побутовим обладнанням. Наш магазин рекомендує використовувати саме такий безперебійник для казана зі складною автоматикою.

Успіхи науки - справа часу та сміливості розуму.

(Вольтер)

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*