Каталог товарів

Основні правила експлуатації бензокоси

Категорії

Красива садиба, устелена рівним трав'яним килимом... Це не мрія з американських фільмів, а вдале оформлення вашого будинку. Адже як приємно провести вечір на мансарді, влаштувати пікнік на задньому дворі або покликати галасливу компанію на вечірку просто неба.

Але все впирається у ваші можливості: жоден господар не захоче демонструвати своїм гостям зарослі грядки з бур'янами, які спотворюють не лише галявину, а й город.

Якщо у вас заповітна мрія зробити екстер'єр свого будинку красивим, доглянутим і затишним, запасіться необхідними інструментами для "наведення марафету". І насамперед вам не обійтися без бензокоси.

Кому потрібний такий інструмент?

Бензокоса – універсальний агрегат, який не потребує спеціальних навичок для роботи. Але водночас вона дуже функціональна, застосовується у побутових цілях і великих виробничих об'єктах. Усім потрібна - це вираз про бензокосу.

Головне завдання цього інструменту - утримувати рослини на території в порядку: підрівнювати чагарники, стригти траву, доглядати дерева та інше. Цей апарат компенсує відсутність досвіду в косіння трави та догляду за рослинами. Тому не бійтеся працювати з ним – це просто.

Таким чином, можна визначити 3 групи людей, кому цей агрегат згодиться:

  1. Вмілі та початківці садівники. У вас є свій розкішний заміський будинок чи невелика дача? Тоді ви напевно любите проводити час на природі, і ваше житло оточене живими рослинами. Доглядайте їх так, щоб вони радували око вам і оточуючим. До речі, новачок ви чи експерт у садівництві значення не має – бензокоса хороша у будь-якому випадку. Ви навчитеся нею керувати за лічені дні і вже за тиждень-другий почнете роздавати поради сусідам з благоустрою з ділянок.
  2. Власники підприємств. У більшості випадків до вас в офіс приходять люди, і саме від їхнього першого враження залежать ваші ділові відносини. Якщо відвідувачі вважатимуть зовнішній вигляд будівлі недоглянутою, вони визнають вас неохайною і, можливо, жадібною людиною. Обов'язково купіть бензокосу і найміть людину, яка працюватиме із рослинами.
  3. Професіонали у догляді за територією. Від ландшафтного дизайнера до фахівця з клінінгу – бензокоса допоможе виконувати свої професійні обов'язки на найвищому рівні та економити час.

Але застосування якісної бензокоси не обмежується цим колом людей. Ви можете не мати жодного відношення до ландшафтного дизайну, але потребувати такого садового інструменту. І якщо це так, постарайтеся дізнатися якнайбільше про бензокосу.

Що вона є?

Бензокоса - це різновид знайомої всім газонокосарки з деякими відмінностями у функціоналі. Конструкція цього садового влаштована відносно простою. В її основі alkote450comfortкарбюраторний мотор з одним циліндром, а також ручний стартер і система повітряного охолодження. В цілому, будова всіх бензокоса однакова, а відрізняються деякі деталі.

Найбільші відмінності спостерігаються у типі двигуна: він може бути двотактним та чотиритактним. Перший варіант найбільш популярний серед покупців і коштує дешевше. У нього проста конструкція, але є й кілька незручностей – кількість диму та споживання палива.

Друга модель відрізняється кращими технічними характеристиками - такий двигун більш спритний, потужний, економний. Садова бензокоса з чотиритактним двигуном видає менше шуму та вібрацій, виділяє менше вихлопів в атмосферу. Ця модель коштує дорожче, але виправдовує свою ціну покращеними характеристиками та продуктивністю. Ще ці два типи двигуна відрізняються споживаним паливом. Чотирьохтактний працює на бензині, а двотактний - на паливній суміші.

Як ріжучий інструмент можуть використовуватися волосінь або ножі. Конкретний тип залежить від робіт, які потрібно виконати із рослинами.

Інструкція по роботі з бензокосою

Завдання будь-якого господаря - використовувати всі ресурси інструменту по максимуму, отримувати від нього те, що потрібно, і при цьому дбайливо користуватися технікою для продовження терміну служби. Тому правила експлуатації бенозкоси – обов'язковий пункт під час роботи чи зберігання техніки.

Отже, що вам потрібно знати про роботу з бензокосою:

  • Як тільки ви ввімкнули інструмент, починайте обертати його півколом. Вибирайте будь-яку траєкторію руху, яка вам зручна. Це може бути скошування трави справа наліво, квадратний метод косьби, робота в обидва напрямки та інші.
  • Ніколи не притискайте волосінь бензокоси до ділянки, на якій ви працюєте. В іншому випадку двигун може бути перевантажений, а значить, не за горами передчасне його зношування.
  • Завжди дотримуйтесь техніки безпеки. Перед тим як розпочати роботу на ділянці, очистіть його від каменів, сміття та інших предметів. Якщо потрібно поміняти ніж на волосінь або навпаки, робіть це тільки при вимкненому двигуні безнокоси. Одягайте навушники, окуляри для захисту очей, спеціальні ковзаючі рукавички та зручне взуття, яке захистить стопи від нещасного випадку.
  • Виставляйте правильну швидкість. Пагони молодих дерев слід зрізати краєм передньої частини ножа на високій швидкості, але не перевищувати допустиму. Для м'якої трави хороші великі леза та середня швидкість роботи.

Це - головні поради щодо використання бензокоси в домашніх умовах. Загалом, нічого складного, але всі поради слід дотримуватись в обов'язковому порядку.

Як доглядати інструмент?

  1. Перед першим використанням бензокоси робіть обкатку двигуна. Ця проста маніпуляція продовжить термін служби інструменту, оскільки так відбувається притирання рухомих деталей один до одного.
  2. Слідкуйте за тим, щоб бензокоса не перегрівалася. У пристрої є спеціальна система охолодження, але бажано перевіряти канали біля стартера та циліндра та утримувати їх у чистоті. Якщо ви зібралися почистити прилад, спочатку доведеться дочекатися його охолодження.
  3. Регулярно заточуйте ріжучі диски. Затуплені ножі погано ріжуть, збільшуючи навантаження на двигун, що може призвести до передчасної поломки.

Бензокоса - це інструмент не першої необхідності в господарстві, але без нього практично неможливо доглядати рослини на вашій території. Так, раніше людина все робила вручну, але скільки на це витрачалося часу? Дуже багато, а якість робіт залишала бажати кращого. Тому купуйте якісну бензокосу без сумнівів, і нехай екстер'єр вашої оселі буде прекрасний!

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*