Каталог товарів

Огляд моделі генератора MATARI S7990E

Категорії

Генератор знадобиться у кожному будинку. Він підтримає стабільне забезпечення електрикою у вашій споруді, чи це заміський котедж або міні-майстерня з ремонту автомобілів.

Інтернет-магазин А-Трейд пропонує розглянути десятки моделей генераторів. Звертайте увагу на кожну характеристику приладу. Залежно від ваших потреб, ви знайдете відповідний пристрій. Одна з таких надійних моделей, що відповідає всім стандартам якості – це модель Matari S7990E.

Коротко про бренд-виробника

Модель розроблена японською корпорацією Matari Motors Corp. Вона є великим виробником електротехніки на азійському та світовому ринках. Усі, хто мають справу з подібним обладнанням, хоч раз чули про досягнення бренду.

matari_1По-перше, Matari Motors Corp славиться якісними матеріалами у виробництві. Їхні комплектуючі відрізняються точною збіркою, тому кінцева продукція заслуговує на найвищу оцінку.

По-друге, бренд забезпечує науково-дослідні роботи. У Matari Motors Corp регулярно винаходять нові технології та патентують їх. У компанії знають, що майбутнє за інноваціями.

По-третє, продукція бренду має численні сертифікати. Фахівці корпорації ведуть постійний контроль за якістю продукції. Є цільовий відділ, завдання якого – стежити за якістю техніки та регулярно проводити так звані краш-тести.

Бензиновий генератор Matari S7990E : детальний огляд

Головне призначення цього генератора – постачання всіх електричних пристроїв живленням. Особливо він необхідний там, де немає стабільного електропостачання - у заміських будинках, віддалених виробництвах та інше. Крім стандартного застосування, генератор буде затребуваний серед представників малого бізнесу – наприклад, невеликого кафе, магазинчика, сауни. У результаті ви не залежатимете від місцевих комунальників у той час, як ваш бізнес зав'язаний на електриці.

На прилади також немає жорстких обмежень. До нього можуть бути підключені насоси,
холодильники, гаражні ворота, побутові ліфти та ін. До речі, екстрені служби – ще один споживач генераторів. Це медичні установи, служби порятунку – місця, де людське життя залежить від наявності електроенергії.

Розглянемо докладніше найважливіші характеристики генераторів серії Matari S7990E. Найважливішими його параметрами є:

  1. двигун;
  2. додаткові функції;
  3. комплектація та можливість транспортування.

Потужний японський двигун

Щоб забезпечити генератору максимальну продуктивність, бренд Matari Motors Corp співпрацює з іншою японською компанією – Subaru. На цю модель генератора встановлено чотиритактний двигун внутрішнього згоряння Subaru. Для його надійної роботи застосовується поршнева структура та сучасна система охолодження циліндра. В результаті надлишкове тепло розсіюється, а робочий ресурс генератора продовжується.

Японський концерн Subaru виробляє свої двигуни в автоматизованому режимі, тим самим мінімізуючи людський фактор та можливість помилки у збиранні. Завдяки такому підходу, двигун дуже продуктивний і безпечний. Потужність моделі – окрема розмова. У той час, як її максимальне значення досягає 5,5 кВт, агрегат відрізняється низьким викидом шкідливих хімічних речовин в атмосферу. Тут дотримано всіх світових стандартів в екології.

Таким чином, переваг мотору Subaru не віднімати. Резюмуємо всі його переваги у вигляді короткого викладу технічних характеристик:

  • працює на одній фазі в мережі 220В та частотою 50 Гц;
  • відрізняється частотою обертання - 3000 оборотів за хвилину. Такий показник дозволяє пристрою безперервно працювати до 14 годин;
  • у баку генератора міститься 26,6 літрів палив та 1,2 літра спеціальної олії, аmatari_2 його витрата становить 1,6 л/година в середньому;
  • пристрій працює на чистому неетильованому бензині з октановим числом АІ-92 або 95;
  • агрегат важить 86 кг та має відносно компактні габарити: довжина - 945 мм, ширина
    – 594 мм, висота – 680 мм.

У конструкції генератора Matari S7990E встановлений лічильник мотогодин, щоб ви могли відстежити кількість опрацьованих годин. Також є синхронний альтернатор, завдання якого – полегшувати навантаження на апарат під час пускового навантаження та вироблення чистого струму. З такою деталлю пристрій буде працювати максимально чітко, що дозволить вам підключати до нього навіть найчутливішу до стрибків напруги апаратуру. Виробник здійснює комплектацію "на замовлення". Ви можете замовити систему аварійного введення резерву.

генератор Matari S7990E зручний у використанні?

У цій моделі немає шумозахисного кожуха. Але із цим завданням справляється металева рама. У комплекті з антивібраційними прокладками, вона добре захищає генератор від механічних та фізичних впливів. Опори перегумовані, тому поверхня, на якій розміщено пристрій, не дряпатиметься. Крім того, ці опори забезпечують кращу стійкість генератора.

Для транспортування до комплекту є все необхідне: відкидна ручка транспортування і колеса транспортування. Захотіли пересунути – будь ласка, жодних зусиль не потрібно. Таким чином, будь-яка продукція Matari Motors Corp – це вдала покупка. Ви будете задоволені і дизайном, і якістю самої техніки. Модель Matari S7990E задовольнить ваші потреби та стане гарним придбанням.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*