Каталог товарів

Стабілізатор напруги для дому та дачі

Категорії

1

Для уніфікації потужності всіх електричних приладів у нашій країні існує стандарт якості електроенергії у мережі побутового призначення. Він застосовується у будь-яких формах власності – у приватних та багатоквартирних будинках, дача та інших приміщень. На жаль, час від часу трапляються ситуації, коли цих норм не дотримуються.

Що ми маємо у результаті? Стрибки напруги, які заважають коректній роботі приладів, лампочки, що перегоріли, пошкодження техніки і т.д. Загалом, лише занепокоєння і витрати на відновлення зіпсованої мережі та приладів.

Як же захистити свою техніку та гаманець від непередбачених витрат?

Стабілізатор напруги - оптимальне та зручне вирішення таких неприємних проблем. Встановіть його в гаражі, підвальному приміщенні, в коморі або передпокої біля електрощитка - він не займе багато місця, зате впорається зі своїми функціями на 100%.

Нормалізатор (або стабілізатор) напруги перетворює електричну енергію так, що на виході до приладів доставляється оптимальна напруга, що відповідає стандарту. Існує 2 групи стабілізаторів: електронні та електромеханічні. Серед електронних виділяють: симісторні та тиристорні. А серед механічних - релейні та сервопривідні . В основі їхньої відмінності лежить принцип дії.

Що потрібно врахувати при покупці стабілізатора?

Серед характеристик, що мають значення, виділяють:

  • потужність стабілізатора. Для цього необхідно порахувати активну потужність усіх приладів у будинку.
  • Спосіб регулювання. В електромеханічних моделях все відбувається більш плавно, а в електронних приладах регулювання здійснюється східчасто, а значить, кроки перемикання тут більші.

Також важливо заміряти напругу в мережі, причому це потрібно зробити кілька разів протягом доби. Справа в тому, що в різний час дня і ночі суттєво відрізняється навантаження на мережу: наприклад, воно максимальне вранці та ввечері, а мінімальне вночі.

Вибираємо стабілізатор: основні принципи

  1. Віддавайте переваги пристроям із широким діапазоном вхідної напруги. Крім того, чим нижча мінімальна межа, тим надійніший стабілізатор. Ваша техніка не буде аварійно відключатися при зниженні вольтажу мережі або "просідання" напруги.
  2. Вибирайте нормалізатор із високою перезавантажувальною здатністю та плавністю його регулювання. Хоча прилад спрацьовує автоматично, зручність його налаштування має значення для покупця.
  3. Пам'ятайте про швидкодію. При стрибках напруги велике значення має швидкість реагування стабілізатора. Якщо пристрій не спрацьовує протягом кількох секунд - від нього не буде користі.
  4. Подумайте про функціонування за низьких температур. Якщо приміщення, в якому буде розташований нормалізатор, не опалюється в зимовий період (що характерно для дачі), купуйте модель, яка справляється з низькими температурними режимами.
  5. Подумайте про безшумність. Якщо у вашому будинку є підвальні приміщення, ви можете опустити цей критерій. Але розміщуючи стабілізатор у житловому приміщенні, враховуйте рівень шуму або заплануйте ізолювати кімнату.

Найважливіший принцип при купівлі стабілізатора для будинку або дачі - його якість. Не нехтуйте запобіжними засобами, вибирайте продавців із сертифікатами якості.

Інтернет магазин А-Трейд надає своїм покупцям відповідну документацію від виробників.

Ви все ще думаєте, що вас це не торкнеться? Дарма, адже щодня в Україні через моральне страхітливе обладнання трапляються аварії та поломки. Купуйте якісний та надійний стабілізатор та розслабтеся. Він забезпечить норму напруги в мережі, при якій ваша техніка працюватиме стабільно та рівномірно.

Техніка приходить на допомогу будь-якому бажанню та будь-якому страху.

Габріель Оноре Марсель

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*