ДБЖ BRAZZERS BRSW-LFP-1200-12 (1000Вт) під зовнішній АКБ 12V (LiFePo4/GEL/AGM) струм заряду 10/20A BOX
Артикул: 06813
( 43 )
Бренд: BRAZZERS
В наявності
Даного товару немає, але ми з радістю підберемо Вам аналог
Контакти для замовлення:
Способи доставки
Доставка по Україні
Доставляємо Новою Поштою.
Способи оплати
  • Готівкою
  • При отриманні товару
  • Безготівковий розрахунок (з ПДВ та без ПДВ)
  • Карткою за реквізитами
Опис
🔌 Розрахунок часу роботи ДБЖ
⏳ Час роботи:
⚠ Розрахунок приблизний, залежить від реальних умов експлуатації.
Основні характеристики
  • Виробник: BRAZZERS
  • Номінальна потужність: 1 кВт
  • Максимальна потужність: 1.2 кВт
  • Форма вихідної напруги: Правильна синусоїда
Технічні параметри
  • Струм зарядки батареї: 10-20 А
  • Час перемикання на батареї: 10 мс
  • Точність напруги під час роботи від батарей: ± 5%
  • Вага: 13 кг
Зручність експлуатації
  • Функція холодного старту: Є
  • Відображення інформації: LCD-дисплей
  • Звукова сигналізація: Є
Джерело безперебійного живлення BRAZZERS ДБЖ BRAZZERS BRSW-LFP-1200-12 (1000Вт) під зовнішній АКБ 12V (LiFePo4/GEL/AGM) струм заряду 10/20A BOX пропонує надійне рішення для підтримки стабільного живлення навіть у критичних умовах.